KONST / Ramar / Ramar 7292258
nr 729 2258
Ramar
2 st. sent 1800-tal, ramens innermått: 50x66 + 46x66, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 december 2011
kl 18:30:08
300 kr
400 kr
650 kr
500 kr
600 kr